Sitko do odcedzania- cedzak FLEXINOX ze stali nierdzewnej

Prezentacja video

58,90 zł

MO-50409

Moha

Nowy produkt

Bardzo poręczne sitko zakłada się bezpośrednio na garnek i w ten sposób można odlać gorącą wodę lub wywar. 

Więcej szczegółów

48 Przedmioty

Szwajcarska firma MOHA (Moderne Haushaltwaren AG) od ponad 25 lat niezmiennie na nowo odkrywa sztukę przygotowywania potraw. Moha stworzyła liczne, w większości opatentowane, innowacyjne produkty dla wielu znanych marek, a także dla własnej marki «Moha z Szwajcarii», które są sprzedawane na całym świecie.

Innowacyjność jest w sercu filozofii Moha i nie może być oddzielona od jakości wyrobów. Nigdy nie uznaje ona kompromisu w doborze materiałów i solidności wykonania swoich produktów. Gwarancja na wszystkie produkty MOHA wynosi 5 lat. Rosnące znaczenie indywidualności i coraz większe zainteresowanie sztuką kulinarną są powodem do radości, gdyż Moha z przyjemnością bierze udział w tej tendencji stale dążąc do poprawy bezpieczeństwa, jakości i wydajności swoich produktów w celu spełnienia coraz wyższych oczekiwań.

TypCedzak
MateriałStal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne
Gwarancja5 Lat
Mycie w zmywarceTak

Innowacyjne rozwiązanie - sitko do odcedzania zakładane na garnek. Sitko zostało wykonane ze stali nierdzewnej, co sprawia, że jest trwałe i odporne na wysoką temperaturę.
Sitko, które ułatwia pracę w kuchni. Wystarczy założyć je na rant garnka, by szybko odcedzić jego zawartość: makaron, ryż, kaszę, ziemniaki i inne warzywa. Bez obawy, że zawartość znajdzie się w zlewie, bez problemu z durszlakiem.
Sposób użycia sitka jest niezwykle prosty. Metalową część należy wsunąć na brzeg garnka, dołączoną elastyczną linkę z uchwytem należy naciągnąć i zaczepić o przeciwległy brzeg. Teraz można już szybko i bezpiecznie odcedzać.
Sitko pasuje do garnków o średnicy od 18 do 24 cm.Genialny w swej prostocie pomysł na odcedzanie. Elastyczne sitko FLEXY zakładane na garnek.

Bardzo poręczne sitko zakłada się bezpośrednio na garnek i w ten sposób można odlać gorącą wodę lub wywar. Sprawdzi się przy odcedzaniu takich produktów jak kasze, makaron, ryż warzywa, czy zlania czystego wywaru do dalszego wykorzystania (na sitku pozostaną warzywa, mięso, większe przyprawy).
Proste w użyciu - plastikową część należy wsunąć na brzeg garnka, a następnie naciągnąć linkę z uchwytem i przytwierdzić do przeciwległego rantu naczynia. Dzięki temu, że obie części są elastyczne dopasowują się do garnków o średnicy od 18 do 24 cm.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sitko do odcedzania- cedzak FLEXINOX ze stali nierdzewnej

Sitko do odcedzania- cedzak FLEXINOX ze stali nierdzewnej

Bardzo poręczne sitko zakłada się bezpośrednio na garnek i w ten sposób można odlać gorącą wodę lub wywar.