Etykieta na słoik DELLA CASA, 24 szt.

  Prezentacja video

  6,80 zł

  895290.00

  Tescoma

  Nowy produkt

  Etykietę należy wypisać i nakleić na słoik.

  Więcej szczegółów

  48 Przedmioty

  Firma TESCOMA to lider na światowym rynku producentów akcesoriów do kuchni i jadalni. Jesteśmy czeską firmą bez kapitału zagranicznego. Przedmiotem naszej działalności są przede wszystkim rozwój, badania, design oraz dystrybucja markowych akcesoriów do kuchni jadalni.

  Główną siedzibą firmy TESCOMA jest przemysłowe miasto Zlin o wieloletniej tradycji rozwijającej się od pierwszej połowy XX wieku.

  Ilość szt. w zestawie24
  TypEtykiety na pojemniki
  MateriałCeluloza
  Mycie w zmywarceNie

  Szeroka gama produktów dla domu konserwującego Della Casa zawiera etykiety dla czytelnego oznakowania żywności przechowywanej w słoikach i butelkach.
  Della Casa naklejki są idealne do etykietowania słoików z zakrętką i opatentowany klipu Della Casa wszystkich rozmiarach słoików firmy Tescoma, i nie tylko.
  Wyposażone są w wysokiej jakości niestałego warstwy klejącej. Oznacza to, że można używać po słoikach łatwo usunąć w każdej chwili, a po wyjęciu szyby nie pozostawiając resztek kleju.
  Opisanie etykiety, można użyć ołówek, długopis i pióro oznakowanie, etykiety papierowe z wysokiej jakości oznakowania i warstwy klejącej.
  Konserwacja: jednorazowy.

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Etykieta na słoik DELLA CASA, 24 szt.

  Etykieta na słoik DELLA CASA, 24 szt.

  Etykietę należy wypisać i nakleić na słoik.

  23 innych produktów w tej samej kategorii: