Rondelek ULTIMA z pokrywką ø 16 cm, 1.5 l

Prezentacja video

158,00 zł

780641.00

Tescoma

Nowy produkt

Luksusowe garnki z rewolucyjnym systemem regulacji pary oraz cedzenia. Unikalna pokrywka, wykonana ze szkła i stali nierdzewnej, posiada 2 tryby pracy.

Więcej szczegółów

68 Przedmioty

Firma TESCOMA to lider na światowym rynku producentów akcesoriów do kuchni i jadalni. Jesteśmy czeską firmą bez kapitału zagranicznego. Przedmiotem naszej działalności są przede wszystkim rozwój, badania, design oraz dystrybucja markowych akcesoriów do kuchni jadalni.

Główną siedzibą firmy TESCOMA jest przemysłowe miasto Zlin o wieloletniej tradycji rozwijającej się od pierwszej połowy XX wieku.

TypRondelek
PokrywkaTak
Plastikowe uchwytyNie
MateriałStal nierdzewna, szkło
Średnica16 cm
Długość37cm
Wysokość8 cm
Pojemność1,5 L
Gwarancja5 Lat
Płyta indukcyjnaTak
Płyta gazowaTak
Płyta elektrycznaTak
Płyta szklano-ceramicznaTak
Mycie w zmywarceTak

Luksusowe garnki z rewolucyjnym systemem regulacji pary oraz cedzenia. Unikalna pokrywka, wykonana ze szkła i stali nierdzewnej, posiada 2 tryby pracy: 

1. BRAK OTWORU DO ODPROWADZANIA PARY umożliwiający szybkie doprowadzenie do wrzenia oraz podgrzewanie potraw bez utraty energii, 

2. OTWÓR DO ODPROWADZANIA PARY umożliwiający gotowanie bez ryzyka wykipienia.

Ponadto, uchwyty są wyposażone w otwory, w których można wygodnie trzymać pokrywkę, gdy chcesz mieszać lub dodawać składniki podczas gotowania. Dzięki konstrukcji pokrywy i pozycji, w której jest ona umieszczona w uchwycie, skroplona para spływa z pokrywy z powrotem do garnka.

Na rękojeści można odkładać chochlę, łopatkę itp. 

Kolejną zaletą jest praktyczna waga pomiarowa znajdująca się na wewnętrznej ściance pojemnika. 

Naczynie ma trójwarstwowe dno wielowarstwowe, które ma doskonałe właściwości termo-akumulacyjne. Nie tylko stale dostarcza ciepło wewnątrz pojemnika i na całej powierzchni dolnej, ułatwiając gotowanie i zapobiegając spalaniu, ale także utrzymuje ciepło nawet po wyłączeniu. Możesz wyłączyć kuchenkę z wyprzedzeniem i zaoszczędzić energię.

Naczynia są odporne na intensywne i długotrwałe użytkowanie, dlatego zapewniamy przedłużoną gwarancję na 5 lat. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu połączonemu z wysokim połyskiem i matą staną się ozdobą Twojej kuchni.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rondelek ULTIMA z pokrywką ø 16 cm, 1.5 l

Rondelek ULTIMA z pokrywką ø 16 cm, 1.5 l

Luksusowe garnki z rewolucyjnym systemem regulacji pary oraz cedzenia. Unikalna pokrywka, wykonana ze szkła i stali nierdzewnej, posiada 2 tryby pracy.

21 innych produktów w tej samej kategorii: